Комод Томас REG 2d3S дуб артисан/чорний модульної системи Томас Гербор Холдинг

влевовправо
Поєднання практичності та стилю-таку характеристику можна сміливо давати новій розробці від Гербор Холдинг.Меблі в кольорі дуб артисан обрамляє чорний колір,що додає строгості лініям та вишуканості.Вітрина,комоди, тумба для плазмового телевізора та полиця для книг та сувенірів допоможуть створити незабутню атмосферу затишку та комфорту.
Комод Томас стане окрасою вашої вітальні .Ваші речі будуть зберігатись у його численних відділах.
Розміри комоду :вис 900 гл 450 шир 1800 мм
Матеріал : ЛДСП 16 мм
Напрямні HAFELE
Петлі FGV
Скло закалене
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 180 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 969 ₴

