Передпокій Сієна -чудове рішення для малоосвітлених приміщень.Він завдяки чудовому поєднанню кольорів візуально розширить простір, додасть затишку і тепла.Передпокій високофункціональний.Комод , шафка,вішак та дзеркало -придбайте необхідне та облаштуйте простір на ваш смак та розсуд.
Виготовляється в кольорі: дуб вотан /білий
- Вішак настінний: 800*1500*270 мм;
- Дзеркало: 860*580*20 мм;
- Тумба для взуття 2Д: 800*451*340 мм;
- Комод 2Д1Ш: 860*1200*340 мм
- Розмір д 1660 в 1500 гл 340 мм
Матеріал ЛДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість предметів | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | модульна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1500 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Довжина | 1660 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 337 ₴





