Опис товару
Зручний і компактний диванчик стане улюбленим спальним місцем для Вас чи вашої дитини.Основа-пружинний блок з пінополіуретаном,що робить диван пружним і сприяє правильній поставі.Каркас -ДСП .Механізм трансформації-викочування,розрахований на багато циклів розкладання.Є короб для білизни.
Габаритний розмір: ш1300 в 790 гл 960 мм;
Спальне місце: 1050*1900 мм;
Механізм розкладки: викочування,
Варіанти тканин:Росто,Сімпл,Лоріс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Флок, Штучна шкіра, Гобелен, Велюр, Мікрофібра, Оксамит, Нубук, Шеніл, Жаккард, Рогожка, Комбінований |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Комплектація | |
| Вбудований столик | Ні |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Коліщата | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 79 см |
| Висота посадкової частини дивана | 49 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 105 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, пінополіуретан, синтепон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Высота кресла с учетом спинки | 80 см |
| Глибина дивану | 96 |
| Глибина крісла | 75 см |
| Довжина дивану | 130 |
| Категорія тканин | Категорія 1 (5$) |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Стать | Унісекс |
| Ширина крісла | 105 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 431 ₴





