Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurosof |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Рогожка, Мікрофібра, Нубук |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 175 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія тканин | Категорія 1 (6$) |
| Комплектация | Без Матраца |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 21 165 ₴

