Передпокій Селін-чудове рішення для малогабаритних приміщень.Він компактний і водночас високофункціональний.Комод з шафками,полицями та відкритою лавкою ,яка повертається.Вішакова панель та дзеркало доповнить передпокій.
Виготовляється в двох варіантах кольорів: антрацит/дуб артісан,дуб артісан /білий
Розмір :ш 1250 гл 350 в 1750 мм
Матеріал ЛДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | модульна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1750 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 359 ₴





