Такий стіл-незамінна річ для любителів пікніків та великих компаній.Міцний, практичний, зручний у транспортуванні (складається в чемоданчик)
Розміри в розкладеному вигляді:180*75*74 см
Розміри в складеному вигляді :90*75*8,6
Матеріали : стільниця-дутий пластик,каркас - металева труба
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 65 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 740 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 675 ₴





