Дзеркало модульного передпокою Амбре Світ Меблів

влевовправо
- В наявності
- Код: Д3 Амбре
1 692 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка в світі стилю та моди-так можна описати модульний передпокій Амбре.Чудове поєднання кольорів,незвичні фасади,великий набір високофункціональних елементів-все це створить затишок і комфорт у вашому домі Тумба для взуття з м"яким сидінням,шафа,дзеркало,комод,вішак-такий склад передпокою.Ви обираєте елементи під свої розміри та потреби.
Колір антрацит, дуб артизан /антрацит
Матеріали ДСП
Розміри дзеркала ш 600 гл 280 вис 1070 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1570 мм |
| Довжина | 1070 мм |
| Товщина | 200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 280 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 692 ₴

