Пенал модульного передпокою Амбре Світ Меблів

влевовправо
- В наявності
- Код: Ш П Амбре
2 673 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка в світі стилю та моди-так можна описати модульний передпокій Амбре.Чудове поєднання кольорів,незвичні фасади,великий набір високофункціональних елементів-все це створить затишок і комфорт у вашому домі Тумба для взуття з м"яким сидінням,шафа,дзеркало,комод,вішак-такий склад передпокою.Ви обираєте елементи під свої розміри та потреби.
Колір антрацит, дуб артизан /антрацит
Матеріали ДСП
Розміри тумби ш 300 гл 320 вис 2025 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2025 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 320 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 300 мм |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 673 ₴

