Стілець м'який, матеріал тканина велюр, спинка і сидіння в м'якій оббивці, ;ніжки з дерева ;бук, ;колір ніжок натуральне дерево.Оснащений круглою металевою підніжкою.
Розмір стільця: ;висота посадки 70 см, висота стільця 112 см, максимальна ширина сидіння 48 см, глибина ;46 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Група СДМ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Зелений |
| Колір оббивки | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Матеріал каркасу | бук |
| Колір | Синій |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина табуретки | 460 мм |
| Висота табуретки | 1120 мм |
| Висота сидіння стільця | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подножка | Так |
| Поворотный механизм | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 955 ₴

