Новинка від провідного українського та європейського виробника-модульна спальня Стемма.
Строгі геометричні лінії,скандинавський стиль виконання створять комфорт та затишок у вашій спальні.Шафи різних розмірів,комоди,ліжко та приліжкові тумби в новій колекції Стемма.
Матеріал плита ДСП 16 мм (Кроно Україна,Кроноспан,Swisspan)
Фурнітура :
· Навісні петлі HETTICH
· Направляючі кулькові повного висуву HAFELE
· Ручка пластик. PalMet
Колір :сосна каньйон,дуб делано темний
Розмір комода ш90 в 90 гл 46 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сосна каньйон |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 46 см |
| Ширина комода | 90 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 024 ₴



