Розробка українських дизайнерів-модульна вітальня Томмі. Чудове поєднання стилю,естетики і якості у кольорі “Дуб Артізан”. Завдяки природньому,пастельному кольору створюється затишок та атмосфера спокою.. Використовуючи технології найвищого рівня, виробники втілили в життя неповторну красу і досконалість дубового дерева. Фасади вітальні у поєднання з усіма деталями фурнітури надаватимуть приміщенню витончений і природний шарм. Фактура "Дуб Артізан" не лише створює відчуття максимально природного середовища, але також відзначається своєю міцністю та довговічністю.
. До комплекту входить: Тумба ТВ 1,8м , комод 1.6 м та 2.0 м,вмісткий пенал з двома шухлядами та відкритими полицями, поличка для книг , невеликий журнальний стіл.
розмір комоду :ш 2000 в 866 гл 469
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 87 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Ширина комода | 200 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 9 322 ₴




