Меблі від українського виробника Еверест -надійні та якісні.За ціною можна віднести до сигменту бюджетних меблів , якість і зовнішній вигляд чудові.
Вішак -необхідна річ для маленького передпокою.Розміщений на стіні,займає мінімум простору і розміщає верхній одяг для сім"ї.
Матеріали :Корпус ДСП Фасад ДСП
Колір : венге, дуб сонома
Розмір вішака 600*150*1300 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Кількість висувних ящиків | 4 |
| Комплектація дзеркалом | Нет |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 85 |
| Глибина комода | 45 |
| Ширина комода | 80 |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴


