Комод Тео 3Д СК Світ Меблів дуб артизан,артвуд світлий/антрацит

влевовправо
Сучасні ,стильні та якісні меблі Тео від українського виробника стануть незамінним атрибутом спальні,вітальні чи дитячої кімнати.Шафи,комоди,вітрина та тумба ТВ та ліжка дозволять створити затишну атмосферу та умови для комфортного життя.Прості геометричні лінії,контрастне поєднання кольорів характерні для системи Тео.
Корпус ДСП
Фасад ДСП
Колір фасад артвуд світлий,дуб артизан
Колір корпусу антрацит,антрацит/ чорний
Розмір комоду в82 *ш 165 * гл 40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Артвуд Світлий, Дуб артезіан |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 82 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 165 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 664 ₴



