Опис товару
Габаритний розмір (Ш/Д/Г/В): 1670//1200*830 мм; глибина сидіння 42 см,висота сидіння 46 см
Корпус: дерев'яний каркас з бруса хвойних порід, ДСП, ДВП;
Кухонний куток сучасне рішення для вашого будинку.. Є можливість виготовити з місцем для складування.. Виріб можливо виготовити в усіх категорія тканин і шкірзамінника. Кухонна лавка виконана з якісних матеріалів і при правильній експлуатації прослужить Вам довгий час!
Габаритний розмір (Ш/Д/Г/В): 1670//1200*830 мм; глибина сидіння 42 см,висота сидіння 46 см
Корпус: дерев'яний каркас з бруса хвойних порід, ДСП, ДВП;
Кухонний куток сучасне рішення для вашого будинку.. Є можливість виготовити з місцем для складування.. Виріб можливо виготовити в усіх категорія тканин і шкірзамінника. Кухонна лавка виконана з якісних матеріалів і при правильній експлуатації прослужить Вам довгий час!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Габаритні розміри куточка | |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 830 мм |
| Глибина куточка | 1200 мм |
| Довжина куточка | 1670 мм |
| Габаритні розміри лавки | |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 1100 мм |
| Глибина лавки | 670 мм |
| Довжина лавки | 1200 мм |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, ДСП |
| Обивний матеріал | Тканина, Мікрофібра |
| Склад кухонного куточка | |
| Лавка пряма | 1 шт. |
| Розкладний стіл | Ні |
| Стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія тканин | Категорія 1 (5$) |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8 880 ₴



