Опис товару
Сучасний,стильний,молодіжний стіл буде до вподоби молодому поколінню.
Матеріал виготовлення: каркас - метал, стільниця - МДФ
Габаритні розміри (Ш/Г/В): 122/600/740мм.
Форма прямокутна
Колір червоний/чорний
МДФ шпонована
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 74 мм |
| Глибина столу | 60 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільця | Нет |
| Висота стільниці парти | 575 мм |
| Глибина парти | 500 мм |
| Глибина стільниці парти | 500 мм |
| Довжина парти | 700 мм |
| Довжина столу | 100 |
| Довжина стільниці парти | 700 мм |
| Каркас парти | метал, метал покритий фарбою, метал покритий порошковою фарбою |
| Максимальна висота стільниці регульованою парти | 575 мм |
| Мінімальна висота стільниці регульованою парти | 745 мм |
| Монолітна конструкція | Нет |
| Стать | Унісекс |
| Полиця | 1 |
| Ростова група | № 1, № 2, № 3, № 4 |
| Тип меблів | парта учнівська одномісна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Функціональне призначення | для учнів, для вчителів |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 740 см |
| Глибина | 600 |
| Довжина | 1220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 436 ₴


