Комод Сімпл КС-1100 в спальню,вітальню,дитячу Неман дуб крафт білий

влевовправо
Комод-річ необхідна і затребувана.Він впишеться в атмосферу вашого дому.Спокійний,ненав"язливий колір,зручний розмір ,чотири шухляди на телескопічних напрямних дозволять розмістити білизну,одяг,іграшки чи інші необхідні речі.
Займає небагато місця,не загромаджує простір,при цьому дуже вмістимий.
Матеріал корпус,фасад ЛДСП 16 мм
Колір : дуб крафт золотий
Розмір 1101*400*900 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴

