Комод-річ необхідна і затребувана.Він впишеться в атмосферу вашого дому.Спокійний,ненав"язливий колір,зручний розмір ,три шухляди на телескопічних напрямних та відділи за дверками дозволять розмістити білизну,одяг,іграшки чи інші необхідні речі.
Займає небагато місця,не загромаджує простір,при цьому дуже вмістимий.
Матеріал корпус ЛДСП
Фасад МДФ,покритий плівкою ПВХ
Колір : білий ,дуб грей
Розмір 130*38,6*84 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 84 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Ширина комода | 130 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 186 ₴


