Зручний,стильний стілець від польського виробника неодмінно приверне Вашу увагу.Ваша кухня набуде нових барв з такими стільцями.Ваші посиденьки і прийоми їжі будуть в задоволення!!!М"який,з рельєфною прошивкою велюр,теплі,пастельні кольори додадуть затишку і тепла.
Матеріал :оксамит Bruvel /метал
Колір чорний /чорний
Габарити:ш 48 см /гл 41 / в 86*47 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір | Чорний |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Каркас крісла | фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 471 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Сірий |
| Поворотный механизм | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 068 ₴





