Симпатичний компактний стілець ,виготовлений в скандинавському стилі з екологічної сировини,водночас простий і довершений..Зручна заокруглена спинка ,м"яке сидіння дозволять вам почувати себе комфртно .
Матеріал дерево/тканина
Колір сірий/білий
Розмір ш 45 см гл 40 см В 45*76 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип підстави | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 760 мм |
| Глибина табуретки | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | жаккард |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 080 ₴

