Лаконічний,стильний,зручний і вмісткий -так можна коротко охарактеризувати передпокій від польського виробника.Такий передпокій візуально розширить площу завдяки своєму кольору і компактності ,стане візитівкою вашої оселі.Тумба для взуття з м"яким сидінням,комод. відкитий вішак з гачками.дзеркало і поличка,-дозволять підтримувати порядок і розмістити необхідне.
висота 190 см
ширина: 150 см
глибина: 29см
Випускається в кольорі дуб артисан/білий,дуб артисан/антрацит
Використовувані матеріали:
корпус - ДСП ламінована
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 716 ₴

