Опис товару
Сучасний стілець в м"якій,приємній тканині ,зручні підлокітники,-це зробить ваш відпочинок приємним і незабутнім.
Розміри (Ш/Г/В) - 44/39/93/47 см.
Матеріал - Метал / Тканина
Колір: чорний / сірий,коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір | Бежевий |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Сидіння | Оксамит |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 930 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 930 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поворотный механизм | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 584 ₴





