Опис товару
Такий вішак зручно розмістити в передпокої чи в робочому приміщенні.Для верхнього одягу та парасольок
Висота: 174 см Діаметр основи 30 см
Матеріал - Метал+дерево
Колір: чорний +бук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Коло |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал, хромована сталь |
| Гачки | метал |
| Фасади | метал, хромована сталь |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 1740 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 464 ₴

