Ліжко односпальне з мякою оббивкою у дитячу Acoma 90x200 сірий Signal

Опис товару
Ліжко комплектується ламелевим каркасом.
Вартість ліжка вказана без матраца.
Матеріал виготовлення
Каркас - дерево, ЛДСП
Ніжки - дерево
Оббивка - тканина
Габаритні розміри (Ш/Г/В) 970/2150/930 мм.
Спальне місце - 90*200 см.
Колір - сірий
Ліжко Acoma 90х200 - ідеальний вибір для дитячої кімнати вашої дитини! Це стильне та функціональне ліжко забезпечить вашому малюку найкращий відпочинок після насиченого дня.
Виготовлене з високоякісних матеріалів, ліжко Acoma 90х200 гарантує надійну та довговічну експлуатацію. Воно має стильний та сучасний дизайн, що дозволить ідеально вписатись у дитячу кімнату будь-якого стилю та напрямку.
Наше ліжко Acoma 90х200 має унікальну систему амортизації, що забезпечує зниження рівня шуму та вібрації під час руху на ньому. Це дозволить вашій дитині насолоджуватись спокійним сном, не відчуваючи дискомфорту від рухів.
Крім того, ліжко Acoma 90х200 має достатньо великий розмір для односпального ліжка, що дозволить вашій дитині вільно розміщуватись та відпочивати в зручному положенні.
Не відкладайте на потім вибір ідеального ліжка для вашої дитини - замовте ліжко Acoma 90х200 прямо зараз та даруйте вашому малюку комфортний та якісний відпочинок кожної ночі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево, ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП, натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 97 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
- Ціна: 10 120 ₴
