Опис товару
Круглий компактний стіл стане родзинкою вашої кухні чи вітальні.За ним зручно розміститься сім"я за обідом чи чашкою кави.
Розмір (Ш/Г/В) - 120/120/76 см.
Матеріал - Метал / МДФ шпоноване
Колір - Дуб/ Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Чорний |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | кругла |
| Розмір стільниці кухонного столу | Нет |
| Висота кухонного столу | Нет |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Нет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 480 ₴

