Опис товару
Вишукний і компактний .такий столик стане окрасою вашої кухні чи вітальні.
Розмір (Ш/Г/В) - 90/90/72 см.
Матеріал - Метал / Скло гартоване
Колір - чорний / Прозорий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Колір (відтінок) меблів | Прозорий, Хром |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | кругла |
| Розмір стільниці кухонного столу | Нет |
| Колір | Хром |
| Висота кухонного столу | Нет |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Нет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 488 ₴

