Опис товару
Матеріал виготовлення: каркас - метал, стільниця - ламіноване ДСП
Габаритні розміри (Ш/Г/В): 1200/600/760(880) мм.
Форма прямокутна
Колір чорний / червоний
Шановні геймери, ми раді представити вам ігровий стіл B202 Signal, який стане ідеальним вибором для будь-якого геймера, який цінує комфорт та стиль.
Стіл B202 Signal виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує його міцність та довговічність. Чорний колір столу додає йому елегантності та стильності, а його розміри (120x60 см) дозволяють розмістити на ньому ваші ігрові аксесуари, монітор та системний блок.
Ігровий стіл B202 Signal має додаткові функції, такі як підставка для монітору
Стіл B202 Signal - це ідеальний вибір для геймерів будь-якого рівня, які шукають стильний та комфортний ігровий стіл, який стане не тільки місцем для гри, але і чудовою доповненням до вашого інтер'єру.
Не втрачайте час та замовте ігровий стіл B202 Signal від наших партнерів прямо зараз, щоб отримати комфорт та стиль в одному пакеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес стола | 19.5 кг |
| Вид столу за своїм призначенням | ігровий |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Декоративні елементи | метал |
| Магнитная азбука | Нет |
| Магнитная доска | Нет |
| Подставка под системный блок | не предусмотрена |
| Стать | Унісекс |
| Трансформация стола в мольберт | Нет |
- Ціна: 4 136 ₴

