Компактний,яскравий,з нішею для білизни -такий диван чудово впишеться в інтер"єр невеликої кімнати чи дитячої.Зручна і довговічна викотна система розкладання , ортопедична основа ,різноманіття кольорів та доступна ціна -такі переваги цього симпатичного міні-дивана.
Наповнення пінополіуретан
Каркас дерево,ДСП
Габарити д 100 см глибина 75 см вис 68 см
Спальне місце 190*70 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Наявність спального місця | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 68 см |
| Висота посадкової частини дивана | 50 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Довжина дивану | 100 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 385 ₴




