Крісло Наталі натуральне дерево,Мікс Меблі біле,темний горіх (Фенікс)

влевовправо
Опис товару
Вишуканий,королівський стілець з витонченими ніжками і спинкою,зручними підлокітниками.
Матеріал: каркас - дерево бук, оббивка - тканина
Розмір (Ш/Г/В): 620/445/1035 мм.
Колір (на вибір): білий,темний горіх
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1035 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево, тканина |
| Спинка | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 024 ₴



