Комод 1000 в спальню,вітальню,дитячу Світ Меблів індастрал /білий 3ш

влевовправо
Комод-річ необхідна і затребувана.Він впишеться в атмосферу вашого дому.Спокійний,ненав"язливий колір,зручний розмір ,три шухляди на телескопічних напрямних дозволять розмістити білизну,одяг,іграшки чи інші необхідні речі.
Займає небагато місця,не загромаджує простір,при цьому дуже вмістимий.
Матеріал ДСП
Колір : індастрал /білий
Розмір 100*43,6*80 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 44 см |
| Висота комода | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 924 ₴

