Комод-річ необхідна і затребувана.Він впишеться в атмосферу вашого дому.Спокійний,ненав"язливий колір,зручний розмір ,три шухляди на телескопічних напрямних дозволять розмістити білизну,одяг,іграшки чи інші необхідні речі.Комод зручно розмістити під стіною,він не завантажить простір,а користі принесе багато.
Матеріал ДСП
Колір корпус:німфея альба,бетон темний
Колір фасаду :німфея альба
Розмір в 980 *гл 400 *ш 1200 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 98 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 028 ₴



