Крісло офісне для операторів, поворотне Q-092 Signal для офісу,дому

влевовправо
Опис товару
Крісло виробництва фабрики Signal регулюється по висоті.
Розміри (Ш/Г/В) - 70/49/110 - 110/49см.
Матеріал - Хром / Пластик / Екошкіра
Колір: темно*-синій
Крісло виробництва фабрики Signal регулюється по висоті.
Розміри (Ш/Г/В) - 70/49/110 - 110/49см.
Матеріал - Хром / Пластик / Екошкіра
Колір: темно*-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Синій |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 70 см |
| Глибина крісла | 49 см |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота посадкової частини крісла | 49 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас крісла | хромована сталь |
| Колір виробу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 920 ₴


