Стійкий і надійний стілець,створений для вашого комфорту.Натуральні матеріали дозволяють його експлуатацію не тільки в середині приміщення, а і на терасах чи відкритих площадках.
Матеріал метал/дерево гівеї
колір чорний /горіх під античне дерево
розміри вис 750 мм шир 400 гл 330 мм
максимальне навантаження до 120кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 750 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴






