Конференц крісло Slim
М'яке і зручне конференц крісло дозволить вам відчувати себе впевнено і комфортно. Спинка ортопедичної форми повторює контури спини і подбає про збереження здоров'я вашої спини і шиї.
Підлокітники з м'якими накладками попередять втому рук під час тривалої роботи, а скошений у напрямку вниз край сидіння запобіжить затікання ніг. База крісла ; міцна, хромована. Оббивку крісла ви можете вибрати на свій розсуд з палітри, представленої на сайті.
Матеріали шкірзамінник PU/ метал
Колір оббивки :білий,чорний,беж
Характеристики:
- Висота виробу 960 мм
- Висота сидіння 510 мм
- Ширина сидіння 460 мм
- Глибина сидіння 440 мм
- Висота спинки 460 мм
- максимальне навантаження 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Конференц-основа |
| Колір | Чорний |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Конференційне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Искусственная кожа |
| Каркас, ніжки | метал |
| Вага | 10.9 |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 96 |
| Ширина стільця | 56 см |
| Глибина стільця | 60 см |
| Висота сидіння стільця | 51 см |
| Наявність відкидного конференц-стільники | Нет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 720 ₴



