Тумба com 2d1s модульного передпокою Агата Гербор горіх верона,ясен сніжний

влевовправо
Сучасний набір меблів для вашого передпокою,виготовлений на передовому обладнанні з передових,якісних матеріалів.Дозволяє зробити вибір меблів згідно з вашими запитами по розмірах та і нших потребах.
Має у своєму складі вішак,дзеркало,тумбу для взуття,тумби дві та однодверну,шафу для верхнього одягу
Матеріал ДСП
Розмір тумби 70*82,5*33,5 см
Колір горіх верона,ясен сніжний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 822 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колір | Горіх |
| Стан | Нове |
| Форма тумби | пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 771 ₴


