Сучасний набір меблів для вашого передпокою,виготовлений на передовому обладнанні з передових,якісних матеріалів.Дозволяє зробити вибір меблів згідно з вашими запитами по розмірах та і нших потребах.
Має у своєму складі вішак,дзеркало,тумбу для взуття,тумби дві та однодверну,шафу для верхнього одягу
Матеріал ДСП
Розмір вішака 70*159*26,6 см
Колір ясен сніжний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1590 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴

