Комод-тумба 120 Маріо модульної дитячої кімнати Маріо Світ Меблів кашемір

влевовправо
Опис товару
Дитяча Маріо
Стильні,якісні та функціональні,такі меблі будуть до вподоби вашим дітям.Завдяки чудовому поєднанню кольорів, комплект підійде як для дівчинки,так і для хлопця..Гарно продумане робоче місце,зручне ліжко та вмістка шафа,комоди сприятимуть успіхам вашої дитини.
Розмір 120*41,.6*86.5
Матеріал ДСП 16 мм
Корпус ДСП
Фасад ДСП кашемір,вставка дуб сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 86.5 см |
| Глибина комода | 41.6 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 046 ₴



Відправка з 08 червня 2026