Опис товару
Сучасний стілець з елегантною спинкою з декоративними прошивками,зручні підлокітники,-це зробить ваш відпочинок приємним і незабутнім.
Розміри (Ш/Г/В) - 57/45/83/49 см.
Матеріал - Метал / Тканина оксамит
Колір: чорний матовий / Сірий,чорний,бежевий,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Обертове |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Бежевий |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Сидіння | Оксамит |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поворотный механизм | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 432 ₴





