Опис Товару
Матеріал - дерево (Сосна)/тканини Eximtextil
Розміри габаритні:ширина 1470/1670/1870 мм.Довжина 1980/2080 мм Висота узголів"я 790 мм Висота узніжжя 540 мм
Ціна вказана без вартості матраца.
Оснащене ламелями
Гарантія: 18 місяців.
Ліжко Торонто стане відмінним варіантом для тих, хто дбає про своє здоров"я.Екологічні матеріали та якісні ламелі забезпечать здоровий сон.
Компанія залишає за собою право змінювати зовнішній вигляд моделі, без зміни функціональності виробу.
- Ліжко виготовлене з високоякісного натурального дерева
Ціну в залежності від розміру та категорії тканини, уточняйте у менеджера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mebigrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 79 см |
| Довжина ліжка | 227 см |
| Ширина ліжка | 167 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 300 ₴


