Стілець барний
Матеріал сидіння пластик, металева основа з хромованим покриттям, регулюється по висоті, підніжка, розміри стільця: від підлоги до сидіння 60-80 см, від підлоги до верху спинки 76-96 см, ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 30 см .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Група СДМ |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підніжка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | барний стілець |
| Тип підстави | Подіум |
| Форма сидіння | кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 800 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 337 ₴

