Стильна та лаконічна,з чіткими геометричними формами модульна спальня від Світу Меблів дозволить Вам відчути себе дизайнером.
Новітні екологічні матеріали,високоякісна фурнітура,цікаве поєднання кольорів зробить ваш дім затишним та комфортним.Необхідний набір елементів-ліжко,шафа,комод,тумби та дзеркало дозволять створити умови для повноцінного відпочинку та сну,розмістити необхідні речі.
Корпус : Білий (ДСП)
Фасад: Білий,дакар (ДСП)
Модель обладнана ящиками на напрямних повного висування
Ліжко-один з найважливіших елементів спальні Круїз.Має зручну ортопедичну основу,що забезпечить вам здоровий і повноцінний сон.
Розміри спального місця на вибір 140*200;160*200;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 144 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 88 см |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 984 ₴




