Тумба для взуття Хайді дуб артизан/білий,антрацит/білий Світ Меблів

влевовправо
Щоб створити затишок у вашому передпокої та завжди тримати взуття у порядку та чистоті,з таким завданням вам допоможе впоратись тумба для взуття.НевеликаЩо,акуратна,але високо функціональна,вона вигідно доповнить ваш передпокій.
Матеріал ;ДСП
Розмір 850*1090*320 мм
Колір корпус венге магія,дуб артизан,антрацит
Колір фасаду дуб молочний,німфея альба,антрацит,артвуд світлий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 850 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 1090 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴



