Опис товару
Симпатичні,оригінальні і зручні стільці для кухні.
Розміри (Ш/Г/В) - 47/44/94 см.
Матеріал - Дерево / тканина
Колір:Білий/сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір оббивки | Білий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 940 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | МДФ |
| Спинка | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 214 ₴

