Двоспальне ліжко 180х200 з ПМ м'яка спинка в спальню Віва Білий Глянець Міромарк

Опис товару
Модульна спальня Віва Білий Глянець Міромарк
Вартість вказана без матраца.
Розмір (Ш/Г/В) - 1990х2140х1510 мм.
Матеріал : основа - ДСП 16 мм, фасад - Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм., оббивка - велюр
Фурнітура: Фурнітура преміум-класу; Трьохскладові шарикові телескопічні направляючі повного висуву з плавним закриттям; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
Колір : Сірий,світло бежевий
Модульна спальня Віва Білий Глянець Міромарк
Вартість вказана без матраца.
Розмір (Ш/Г/В) - 1990х2140х1510 мм.
Матеріал : основа - ДСП 16 мм, фасад - Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм., оббивка - велюр
Фурнітура: Фурнітура преміум-класу; Трьохскладові шарикові телескопічні направляючі повного висуву з плавним закриттям; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
Колір : Сірий,світло бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево, ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП, натуральне дерево |
| Ніжки | ЛДСП, пластик |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 151 см |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 199 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 264 ₴
