Стіл журнальний Angelina Halmar шпонований МДФ/метал

влевовправо
Журнальний столик Ангеліна -новинка від польського виробника.Він стане окрасою Вашої вітальні.На ньому зручно розташуються улюблені книги,зручно подати каву,чай,чи вино і закуску.
Матеріал МДФ/сталь
Розміри д -90см ш-50 см В -40 см
Колір натуральний /чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Натуральне дерево |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 380 ₴


Відправка з 06 червня 2026