Передпокій для дому ЕКО 2,8м білий, дуб натуральний, дуб білий Комфорт Меблі

Набір меблів у передпокій
Розміри: шир. 2800 мм.
Матеріал корпусу - ДСП, края обклеєні пластиковою кромкою ПВХ 0,45 мм
Матеріал фасаду - фарбований з ДСП 16 мм покритий високоглянцевим УФ лаком
Склад комплекту:
- Шафа-купе 2Д - шир. 1400 мм, вис. 2400 мм, гл. 600 мм.
- Тумба взут. Д.70.1Я.2Д - шир. 700 мм, вис. 990 мм, гл. 370 мм.
- Тумба взут. Д.70.2Д.Р - шир. 700 мм, вис. 475 мм, гл. 370 мм.
- Сидіння м'яке 70 - шир. 700 мм, гл. 370 мм.
- Вішалка В.70 - шир. 700 мм, вис. 1100 мм.
- Дзеркало - шир. 600 мм, вис. 1000 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Комфорт-меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 5 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 2800 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 2400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 500 ₴
