Ліжко двохспальне Z 160 у спальню Sudbury Дуб Крафт Білий / Дуб Крафт Золотий Blonski

Опис товару
Меблева модульна система Sudbury Дуб Крафт Білий / Дуб Крафт Золотий
Матеріал: корпус - ДСП 16 мм. а кришка з пагонажним профілем МДФ 22 мм в кольорі дуб крафт золотий, Фасади - погонажний профіль МДФ 19 мм в кольорі крафт білий
Розмір (Ш/Г/В): 167,7/209/93,2 см.
Колір : Дуб Крафт Білий / Дуб Крафт Золотий
Комбінована кольором ситстема Sudbury від Blonski це стилістично новий вид меблів. Надзвичайно великий вибір елементів дозволяє сформувати будь яку кімнату. Купити ці меблі це як виконати свою мрію про кращий світ навколо себе. Ціна сформована відповідно до високої якості та надзвичайної функціональності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blonski |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий, Дуб крафт золотий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93.2 см |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 167.7 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 547 ₴
