Опис товару
Зручний і практичний стілець для кухні,вулиці чи закладу хачування.
Розміри (Ш/Г/В) - 47/37/84/46 см.
Матеріал - Дерево / Пластик
Колір: Бук / Світло-Сірий, Сірий ,Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Сірий |
| Сидіння | ПВХ |
| Спинка | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 420 ₴

