Новинка від Єврософт-компактний,стильний куток з бильцями і зручною системою розкладання-поворотним механізмом..Він не займе багато мсця в складеному вигляді,але перетвориться в зручне спальне місце при розкладанні.
Габаритні розміри 23500*1550
Спальне місце 1600*2900
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurosof |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Поворотний механізм |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Флок, Штучна замша, Гобелен, Велюр, Штучна шкіра, Мікрофібра, Оксамит, Нубук, Шеніл, Жаккард, Рогожка, Комбінований |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | кутовий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Коліщата | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Функція релакс | Немає |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 82 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ДСП |
| Опори | дерево, пластик |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Знімні чохли | спинки |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, пінополіуретан, синтепон, дерев'яні ламелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія тканин | Категорія 5 (9$) |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 24 902 ₴




