Опис товару
Вас вабить строга геометрія форм і вишуканий зовнішній вигляд? Тоді вам до нас!Декоративні планки,прямокутні ручки,що підкреслюють стиль,направляючі повного висування-це про новинку Світу Меблів-вітальню Ешлі!
Розміри комода:
ш100 см;гл 47,5 см;в 88,5 см
Матеріал: корпус - ДСП, фасад - МДФ
Колір світла сосна водевіль
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 88.5 см |
| Глибина комода | 47.5 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | пластик |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 095 ₴


