Меблі Каспіан - практична колекція від фабрики BRW, що привертає увагу своєю простотою. Виготовляється в кольорі дуб сонома та дуб мілано темний . Характеризується оригінальним дизайном, потайними ручками ручками .загартованим склом та ЛЕД-підсвіткою. Вигідні,багаті кольори підкреслють багатство і гідність меблів Каспіан . Різноманітність елементів дозволяє створити затишну вітальню і комфортну спальню і передпокій.
Комод -один з елементів системи Каспіан.Оснащений шухлядками і дверцятами,що дозволяє утримувати в порядку ваші речі,
Матеріал-ЛДСП
Колір-дуб сонома
Розмір 143.5/40.5/92 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 92 см |
| Глибина комода | 40.5 см |
| Ширина комода | 143.5 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 080 ₴




